Általános
Termék: Tuning-Tec Első Fényszóró
Ez a fényszóró Európai engedéllyel (E jellel) rendelkezik! A csomagolás tartalma: 1 pár első fényszóró (1db jobb és 1db bal)
Projektoros fényszórók nappali menetfénnyel (LED technológia)
Modern, 100%-ban új projektoros fényszóró pár (bal és jobb oldal) nappali menetfénnyel (DRL) LED technológiával, amely tökéletes megvilágítást és esztétikus megjelenést biztosít autójának. A fényszórók speciális Hi-Low lencsés kialakításúak, ami azt jelenti, hogy egy egységen belül található a tompított és a távolsági fény is, így kompakt és hatékony megoldást kínálnak.
Jogi megfelelőség: A termék E4 szabvány szerinti homologizációval rendelkezik, megfelel az ECE-R87 előírásoknak, így teljes mértékben alkalmas közúti használatra.
Műszaki részletek:
Helyzetjelző fény: energiahatékony és hosszú élettartamú LED-ek
Nappali menetfény (DRL): LED, mely növeli az autó láthatóságát nappal is
Irányjelző: PSY24W típusú izzó
Tompított és távolsági fény: H7 típusú izzók a csomagban, azonnal használatra készen
Magasságállítás: elektromos, beépített állítómotorral a könnyű és pontos beállítás érdekében
Ez a fényszóró pár nem csak biztonságosabbá teszi az autó vezetését, hanem a modern LED nappali menetfények és a projektorlencsék révén egyedi, stílusos megjelenést is kölcsönöz járművének. Könnyű beszerelés és megbízható minőség jellemzi, így hosszú távon kiszolgálja igényeit.
Szállítási költség: 2100
Tovább a boltba