Távolság beállításához add meg a jelenlegi tartózkodási helyed!
Nexen téli gumi
164 db találat
Nexen WU7 Winguard Sport 2 225/45 R18
18"Nexentéli gumi225/45használt gumi
18 990 Ft
Listázva: 2026.07.07. 05:23
Gyártmány: Nexen Mintázat: WU7 Winguard Sport 2 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 225/45 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 6-6.5mm, tételszám: 63283.
195/65 R15 Nexen Winguard Snow G3 91T | 6,5mm l 6db l DOT3724
15"Nexentéli gumi195/65használt gumi
12 000 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.08.11. 17:32
215/45 R16 Nexen téli gumi 30000ft a 2db/301/
16"Nexentéli gumi215/45újszerű gumi
30 000 Ft/ pár
Listázva: 2026.06.01. 08:55
(MEGCSÖRGET VAGY SMS KÜLD) 0670-3635-888 Téli gumi 2022-es 7,5mm 215/45 R16 Nexen Winguard Sport 2 azonosító/301/ 2db Ha más méret érdekli, kérem vegye fel velünk a kapcsolatot.
Hyundai Ix35 5x114.3 lyukosztású 6,5x18" újszerű (gyári felni) alufelni sxx1/8
18"Nexentéli gumi225/55használt gumi
189 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.08.05. 21:10
Hyundai Ix35 5x114.3 lyukosztású 6,5x18" újszerű (gyári felni) alufelni ET48 67-es középpel A felni gyáriszáma: 529102S300, rajta 225/55 használt Nexen CP672A 4 évszakos gumi 98H dot3315 6mm mintával.
235/6517" 1db használt Nexen N8000, 104 H téli gumi
17"Nexentéli gumi235/65használt gumi
12 500 Ft/ darab
Listázva: 2026.08.12. 18:28
215/6016" újszerű Nexen téli gumi
16"Nexentéli gumi215/60újszerű gumi
15 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.07.22. 15:53
215/6016" újszerű Nexen téli gumi Javitas mentes allapot 6mm profil dot 19
195 60 r16 Nexen Winguard téligumi garnitúra
16"Nexentéli gumi195/60újszerű gumi
35 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.08.27. 14:29
195 60 r16 Nexen Winguard Snow G3 téligumi garnitúra újszerű állapotban , 7-8mm profilmélység, 2020-as gyártás, javitatlanok. 35000ft a szett ára
155/65 R14 Nexen Winguard Snow G3 WH21 75T | 6,5mm l 2db l DOT3223
14"Nexentéli gumi155/65használt gumi
11 000 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.08.29. 17:04
175/65 R15 Nexen Winguard Snow G WH2 84T | 6,5mm l 2db l DOT2924
15"Nexentéli gumi175/65használt gumi
12 500 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.08.28. 23:56
185/65 R15 Nexen Winguard Snow G3 92T | 7,5mm l 2db l DOT2025
15"Nexentéli gumi185/65használt gumi
13 500 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.08.28. 16:48
195 60 r16 Nexen Winguard téligumi garnitúra
16"Nexentéli gumi195/60újszerű gumi
35 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.08.27. 14:29
195 60 r16 Nexen Winguard Snow G3 téligumi garnitúra újszerű állapotban , 7-8mm profilmélység, 2020-as gyártás, javitatlanok. 35000ft a szett ára
225/55R17 használt Nexen téli gumi
17"Nexentéli gumi225/55használt gumi
20 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.08.26. 09:21
Eladó a képeken látható 225/55R17 101V használt Nexen téli gumi garnitúra egyben.
Nexen Winguard Snow G 205/60 R15
15"Nexentéli gumi205/60használt gumi
3 290 Ft
Listázva: 2026.08.25. 08:05
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Snow G Állapot: használt Sebesség index: t Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 205/60 R15 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 1 db, profilmélység: 5.5mm, tételszám: 46212.
235/6517" 1db használt Nexen N8000, 104 H téli gumi
17"Nexentéli gumi235/65használt gumi
12 500 Ft/ darab
Listázva: 2026.08.12. 18:28
195/65 R15 Nexen Winguard Snow G3 91T | 6,5mm l 6db l DOT3724
15"Nexentéli gumi195/65használt gumi
12 000 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.08.11. 17:32
205/55 R16 Nexen Winguard Snow G WH2 91T | 6,5mm l 4db l DOT1319
16"Nexentéli gumi205/55használt gumi
14 500 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.08.10. 13:12
145/80 R13 Nexen Euro-Win 800 75T | 5,5mm l 2db l DOT2516
13"Nexentéli gumi145/80használt gumi
6 000 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.08.08. 17:16
Hyundai Ix35 5x114.3 lyukosztású 6,5x18" újszerű (gyári felni) alufelni sxx1/8
18"Nexentéli gumi225/55használt gumi
189 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.08.05. 21:10
Hyundai Ix35 5x114.3 lyukosztású 6,5x18" újszerű (gyári felni) alufelni ET48 67-es középpel A felni gyáriszáma: 529102S300, rajta 225/55 használt Nexen CP672A 4 évszakos gumi 98H dot3315 6mm mintával.
Nexen WU7 Winguard Sport 2 205/50 R17
17"Nexentéli gumi205/50használt gumi
17 990 Ft
Listázva: 2026.08.05. 02:35
Gyártmány: Nexen Mintázat: WU7 Winguard Sport 2 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 205/50 R17 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 1 db, profilmélység: 5.5mm, tételszám: 63309.
Nexen WU7 205/45 R17
17"Nexentéli gumi205/45használt gumi
18 990 Ft
Listázva: 2026.08.05. 02:35
Gyártmány: Nexen Mintázat: WU7 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 205/45 R17 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 1 db, profilmélység: 5.5mm, tételszám: 63308.
235/55 R18 Nexen téli gumi 80000ft a 4db/233/
18"Nexentéli gumi235/55újszerű gumi
80 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.07.28. 08:44
(MEGCSÖRGET VAGY SMS KÜLD) 0670-3635-888 Téli gumi 2023-as 6-7mm 235/55 R18 Nexen Winguard Sport 2 SUV azonosító/233/ 4db Ha más méret érdekli, kérem vegye fel velünk a kapcsolatot.
Nexen téli gumi 120000ft a 4db/224/
18"Nexentéli gumi215/40új gumi
120 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.07.28. 08:29
Téli gumi 2022-es 215/40 R18 Nexen Winguard Sport 2 azonosító/224/ 4db Ha más méret érdekli, kérem vegye fel velünk a kapcsolatot.
215/4018" újszerű Nexen téli gumi 2 db
18"Nexentéli gumi215/40újszerű gumi
20 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.07.23. 13:18
215/6016" újszerű Nexen téli gumi
16"Nexentéli gumi215/60újszerű gumi
15 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.07.22. 15:53
215/6016" újszerű Nexen téli gumi Javitas mentes allapot 6mm profil dot 19
Nexen winguardsport 235/45 R18
18"Nexentéli gumi235/45használt gumi
17 990 Ft
Listázva: 2026.07.18. 07:32
Gyártmány: Nexen Mintázat: winguardsport Állapot: használt Sebesség index: v Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 235/45 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 1 db, profilmélység: 6mm, tételszám: 44906.
225/4517" újszerű Nexen WinGuard Sport 2 téli gumi 4db
17"Nexentéli gumi225/45újszerű gumi
12 500 Ft/ darab
Listázva: 2026.07.17. 10:51
225/45R17 újszerű Nexen WinGuard Sport 2 téli gumi 4db. Hibátlan javításmentes állapotban, 2020dot, 5mm profilmélység, peremvédő, XL.
Nexen Winguard Sport 2 WU7 225/55 R18
18"Nexentéli gumi225/55használt gumi
17 990 Ft
Listázva: 2026.07.15. 09:05
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Sport 2 WU7 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 225/55 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 5.5-6mm, tételszám: 53139.
Nexen WH21 175/70 R14
14"Nexentéli gumi175/70használt gumi
9 990 Ft
Listázva: 2026.07.14. 09:04
Gyártmány: Nexen Mintázat: WH21 Állapot: használt Sebesség index: T Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 175/70 R14 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 1 db, profilmélység: 6.5mm, tételszám: 52339.
Nexen WU7 Winguard Sport 2 225/50 R18
18"Nexentéli gumi225/50használt gumi
22 990 Ft
Listázva: 2026.07.11. 03:03
Gyártmány: Nexen Mintázat: WU7 Winguard Sport 2 Állapot: használt Sebesség index: H Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 225/50 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 6mm, tételszám: 60114.
Nexen WU7 Winguard Sport 2 225/45 R18
18"Nexentéli gumi225/45használt gumi
18 990 Ft
Listázva: 2026.07.07. 05:23
Gyártmány: Nexen Mintázat: WU7 Winguard Sport 2 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 225/45 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 6-6.5mm, tételszám: 63283.
Nexen Winguard Sport 2 WU7 275/45 R18
18"Nexentéli gumi275/45használt gumi
28 990 Ft
Listázva: 2026.06.17. 13:03
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Sport 2 WU7 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 275/45 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 1 db, profilmélység: 7mm, tételszám: 62917.
Nexen WH21 Winguard SnowG3 205/60 R16
16"Nexentéli gumi205/60használt gumi
17 990 Ft
Listázva: 2026.06.17. 12:58
Gyártmány: Nexen Mintázat: WH21 Winguard SnowG3 Állapot: használt Sebesség index: H Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 205/60 R16 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 6.5mm, tételszám: 62853.
225/65 R17 Nexen téli gumi 20000ft a 2db/54/
17"Nexentéli gumi225/65használt gumi
20 000 Ft/ pár
Listázva: 2026.06.08. 10:56
(MEGCSÖRGET VAGY SMS KÜLD) 0670-3635-888 Téli gumi 2023-as 5-5,5mm 225/65 R17 Nexen Winguard Sport 2 SUV azonosító/54/ 2db Ha más méret érdekli, kérem vegye fel velünk a kapcsolatot.
215/45 R16 Nexen téli gumi 30000ft a 2db/301/
16"Nexentéli gumi215/45újszerű gumi
30 000 Ft/ pár
Listázva: 2026.06.01. 08:55
(MEGCSÖRGET VAGY SMS KÜLD) 0670-3635-888 Téli gumi 2022-es 7,5mm 215/45 R16 Nexen Winguard Sport 2 azonosító/301/ 2db Ha más méret érdekli, kérem vegye fel velünk a kapcsolatot.
Nexen Winguard Sport 2 WU7 235/55 R18
18"Nexentéli gumi235/55használt gumi
25 990 Ft
Listázva: 2026.05.19. 17:05
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Sport 2 WU7 Állapot: használt Sebesség index: H Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 235/55 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 8mm, tételszám: 61460.
Nexen Winguard Sport 2 WU7 225/50 R18
18"Nexentéli gumi225/50használt gumi
25 990 Ft
Listázva: 2026.05.19. 14:05
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Sport 2 WU7 Állapot: használt Sebesség index: H Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 225/50 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 6.5mm, tételszám: 61459.
Nexen WU7 Winguard Sport 2 205/40 R17
17"Nexentéli gumi205/40használt gumi
15 990 Ft
Listázva: 2026.05.08. 22:17
Gyártmány: Nexen Mintázat: WU7 Winguard Sport 2 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 205/40 R17 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 4 db, profilmélység: 4.5-5mm, tételszám: 63159.
Nexen Winguard Sport 2 WU7 235/60 R18
18"Nexentéli gumi235/60használt gumi
24 990 Ft
Listázva: 2026.04.13. 21:04
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Sport 2 WU7 Állapot: használt Sebesség index: H Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 235/60 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 6.5mm, tételszám: 52288.
Nexen WH2 Winguard Snow G 205/60 R16
16"Nexentéli gumi205/60használt gumi
17 990 Ft
Listázva: 2026.04.07. 17:11
Gyártmány: Nexen Mintázat: WH2 Winguard Snow G Állapot: használt Sebesség index: H Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 205/60 R16 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 1 db, profilmélység: 7mm, tételszám: 63109.
Nexen Winguard Sport 2 WU7 225/55 R18
18"Nexentéli gumi225/55használt gumi
24 990 Ft
Listázva: 2026.04.05. 07:00
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Sport 2 WU7 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 225/55 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 4 db, profilmélység: 6mm, tételszám: 63058.
Nexen Winguard Sport 2 WU7 225/50 R18
18"Nexentéli gumi225/50használt gumi
24 990 Ft
Listázva: 2026.03.24. 20:07
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Sport 2 WU7 Állapot: használt Sebesség index: H Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 225/50 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 6.5-7mm, tételszám: 56532.
Nexen Winguard Sport 2 WU7 225/45 R17
17"Nexentéli gumi225/45használt gumi
21 990 Ft
Listázva: 2026.02.27. 01:06
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Sport 2 WU7 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 225/45 R17 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 7.5mm, tételszám: 62592.
Nexen Winguard Sport 2 WU7 225/55 R18
18"Nexentéli gumi225/55használt gumi
21 990 Ft
Listázva: 2026.02.23. 00:03
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Sport 2 WU7 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 225/55 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 4 db, profilmélység: 6mm, tételszám: 59819.
Nexen Winguard Sport 2 WU7 235/50 R18
18"Nexentéli gumi235/50használt gumi
22 990 Ft
Listázva: 2026.02.21. 01:02
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Sport 2 WU7 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 235/50 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 7mm, tételszám: 52014.
Nexen Winguard SnowG3 WH21 205/60 R16
16"Nexentéli gumi205/60használt gumi
14 990 Ft
Listázva: 2026.02.20. 21:04
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard SnowG3 WH21 Állapot: használt Sebesség index: H Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 205/60 R16 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 5-6mm, tételszám: 62538.
Nexen WH21 Winguard SnowG3 205/60 R16
16"Nexentéli gumi205/60használt gumi
21 990 Ft
Listázva: 2026.02.20. 20:59
Gyártmány: Nexen Mintázat: WH21 Winguard SnowG3 Állapot: használt Sebesség index: H Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 205/60 R16 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 6.5-7.5mm, tételszám: 62479.
Nexen Winguard Sport 2 WU7 225/50 R18
18"Nexentéli gumi225/50használt gumi
20 990 Ft
Listázva: 2026.02.20. 11:02
Gyártmány: Nexen Mintázat: Winguard Sport 2 WU7 Állapot: használt Sebesség index: H Évszak: téli Felhasználás: normál Méret: 225/50 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 5.5mm, tételszám: 59808.