Távolság beállításához add meg a jelenlegi tartózkodási helyed!
Bridgestone nyári gumi
559 db találat
Bridgestone Dueler H/L 33 235/55 R18
18"Bridgestonenyári gumi235/55használt gumi
20 990 Ft
Listázva: 2025.12.04. 18:44
Gyártmány: Bridgestone Mintázat: Dueler H/L 33 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: nyári Felhasználás: normál Méret: 235/55 R18 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 1 db, profilmélység: 6.5-7mm, tételszám: 60478.
225/55 R19 bridgestone Turanza T005 99V l 6,5mm l 2db l DOT2721
19"Bridgestonenyári gumi225/55használt gumi
25 000 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.09.08. 00:01
225/55R17 Bridgestone Turanza 2db nagyon jó állapotban eladó!
17"Bridgestonenyári gumi225/55újszerű gumi
18 900 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.18. 09:03
225/55R17 Bridgestone Turanza 2db nagyon jó állapotban eladó! Hibátlan állapotban vannak, nem kagylósak, nem zajosak és nincsenek félrekopva sem!
205/55R16" újszerű Bridgestone Turanza T005 nyári gumi
16"Bridgestonenyári gumi205/55újszerű gumi
50 000 Ft/ pár
Listázva: 2026.10.09. 10:40
205/55R16 (91V) Bridgestone Turanza T005 újszerű 7 mm-es 2022-es 2 db nyári gumi eladó.
245/4518" 1db használt Bridgestone RE 050A Ecopia, 96 w nyári gumi
18"Bridgestonenyári gumi245/45használt gumi
15 500 Ft/ darab
Listázva: 2026.08.02. 08:00
Bridgestone 225/45R19 nyári gumi garnitúra 5-6mm-es mintával eladó.
19"Bridgestonenyári gumi225/45használt gumi
10 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.15. 13:04
Bridgestone Turanza T005 A. 225/45R19 92W nyári gumi garnitúra 5-6mm-es mintával, 2018-as eladó.
Bridgestone nyári gumi 120000ft a 4db/57/
16"Bridgestonenyári gumi205/55új gumi
120 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.09.15. 08:11
gumi 2025-ös 205/55 R16 Bridgestone Ecopia EP150 azonosító/57/ 4db Ha más méret érdekli, kérem vegye fel velünk a kapcsolatot.
Új Bridgestone Dueler 255/70 R18 nyári gumik 110e./4db
18"Bridgestonenyári gumi255/70új gumi
110 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.10.11. 06:37
Gumi típusa: Új/demó Bridgestone Dueler H/T 685 Mérete: 255/70 R18 113T Évszak: Nyár Dotsz: 5021 Ár: 110.000Ft./4db.
195/5516" új Bridgestone EP150 nyári gumi
16"Bridgestonenyári gumi195/55új gumi
30 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.17. 19:03
205/50 16 Bridgestone Turanza T005
16"Bridgestonenyári gumi205/50új gumi
130 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.08.23. 09:54
Eladó 205/50 16 87W Bridgestone Turanza T005 új nyári gumi garnitúra felszerelési garanciával.
4db 225/5518" használt Bridgestone nyári gumi eladó.
18"Bridgestonenyári gumi225/55használt gumi
25 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.24. 13:08
Bridgestone turanza 6 t:06309403912
205/4517" használt 1db Bridgestone RE050A nyári gumi
17"Bridgestonenyári gumi205/45használt gumi
7 500 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.24. 07:57
225/50R18 BRIDGESTONE garnitúra nagyon jó állapotban eladó!
18"Bridgestonenyári gumi225/50újszerű gumi
23 900 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.24. 01:02
225/50R18 BRIDGESTONE garnitúra nagyon jó állapotban eladó! A gumik mindössze egy szezont voltak autón!
4 db új demó Bridgestone Turanza T005 Enliten 225/55 R18 102V XL nyárigumi
18"Bridgestonenyári gumi225/55új gumi
24 999 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.24. 00:42
Eladó 4 db új demó Bridgestone Turanza T005 Enliten 225/55 R18 102V XL nyárigumi. 24999 Ft/db Posta futár szerelés megoldható.
205/55 R17 Bridgestone Turanza 6 enliten 95V | 6,5mm |2db | DOT: 0525
17"Bridgestonenyári gumi205/55használt gumi
18 000 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.10.23. 22:56
215/55 R 18-as újszerű Brigestone nyári gumi
18"Bridgestonenyári gumi215/55újszerű gumi
23 900 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.23. 21:44
Újszerű 215/55 R 18 95 V Bridgestone Turanza T 005 2023-as nyári gumi ellenőrzött hibátlan állapotban eladó .
165/65 R13 Continental EcoContact EP 77T | 6mm l 4db l DOT0310
13"Bridgestonenyári gumi165/65használt gumi
6 500 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.10.23. 16:44
235/45R19 Bridgestone nyári gumi garnitúra 235/45 r19
19"Bridgestonenyári gumi235/45újszerű gumi
14 990 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.23. 12:40
235/45R19(95V) BRIDGESTONE DUELER H/P SPORT, nyári gumi garnitúra. Szép állapotban, 2x7.3mm és 2x6.3mm profilmélységgel. 1418DOT, 14.990.
1 db Új 205/60 R 16-os Bridgestone 2023-as nyári gumi eladó
16"Bridgestonenyári gumi205/60új gumi
27 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.23. 11:32
Új 1 DB Bridgestone Turanza T005 Driveguard RFT 2023-as Nyári gumi ( BMW első szerelés ) eladó .Posta lehetséges !!!
Bridgestone T001 215/55 R17
17"Bridgestonenyári gumi215/55használt gumi
14 990 Ft
Listázva: 2026.10.23. 02:04
Gyártmány: Bridgestone Mintázat: T001 Állapot: használt Sebesség index: V Évszak: nyári Felhasználás: normál Méret: 215/55 R17 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 5.5mm, tételszám: 59271.
225/45R17 Bridgestone garnitúra nagyon jó állapotban olcsón eladó!
17"Bridgestonenyári gumi225/45használt gumi
19 900 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.22. 22:18
225/45R17 Bridgestone garnitúra nagyon jó állapotban olcsón eladó! A gumik egy szezont voltak autón!
4db 165/6514" új Bridgestone nyári gumi eladó.
14"Bridgestonenyári gumi165/65új gumi
16 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.22. 20:28
4db új Bridgestone gumi eladó. dot:2023. Csak egyben a 4db eladó.
Új 255/45 R 19-es 2025-ös Bridgestone nyári gumi eladó
19"Bridgestonenyári gumi255/45új gumi
57 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.22. 11:12
255/45 R 19-es Bridgestone Turanza 6 Enliten 2025-ös szalon autóról Átadás elött levett új nyári gumi eladó .
215/50 R18" újszerű Bridgestone nyári gumi eladó
18"Bridgestonenyári gumi215/50újszerű gumi
17 900 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.22. 09:08
215/50 R 18-as Bridgestone 2 db 2022-es szinte új 7 mm-es 4.500 km futott És 2 db 6 mm -es (80 %-os ) 2020. 47 .heti Nyári gumi eladó .
ÚJ 235/55 18 Bridgestone nyári gumi r18 " DOT22
18"Bridgestonenyári gumi235/55új gumi
110 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.10.22. 07:41
Eladó egy garnitúra Bridgestone nyári gumi. Új állapotú, hibátlan gumik. Bridgestone Turanza Eco 235/55 r18 100V DOT4622 (2022.46. heti gyártás) A kiírt ár a garnitúrára vonatkozik!
Bridgestone EP25 Ecopia 185/65 R15
15"Bridgestonenyári gumi185/65használt gumi
13 990 Ft
Listázva: 2026.10.22. 02:06
Gyártmány: Bridgestone Mintázat: EP25 Ecopia Állapot: használt Sebesség index: T Évszak: nyári Felhasználás: normál Méret: 185/65 R15 A termék megtekintése, megrendelése a webshopban darabszám: 2 db, profilmélység: 7mm, tételszám: 61975.
195/55R16" használt Bridgestone nyári gumi
16"Bridgestonenyári gumi195/55használt gumi
10 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.21. 22:40
4 db 195/55R16 (91V) Bridestone Turanza T001 használt,jó állapotu nyári gumi eladó profilmélység 5 mm DOT:2917
205/65R16C Bridgestone 2db gumi jó állapotban eladó!
16"Bridgestonenyári gumi205/65használt gumi
16 900 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.21. 22:18
205/65R16C Bridgestone 2db gumi jó állapotban eladó! Nincsenek félrekopva, nem kagylósak, nem zajosak!
205/55 R 17-es Bridgestone 2025-ös nyári gumi
17"Bridgestonenyári gumi205/55újszerű gumi
23 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.21. 18:00
Bridgestone 205/55 R 17 95 V 2025-ös keveset futott nyári gumi hibátlan ellenőrzött állapotban eladó .
245/50R18 Bridgestone 2db nyári gumi 245/50 r18
18"Bridgestonenyári gumi245/50újszerű gumi
14 990 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.21. 15:00
245/50R18(100W) BRIDGESTONE TURANZA ER300, 2db nyári gumi. Szép állapotban, 6.5mm profilmélységgel. 3718DOT, 14.990.
245/40 R 19-es Új 2025-ös Bridgestone nyári gumi eladó
19"Bridgestonenyári gumi245/40új gumi
46 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.21. 09:52
Új 245/40 R 19 94 W Bridgestone Turanza T 005 2025-ös Nyári gumi eladó.
4 db új Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R18 100V nyárigumi
18"Bridgestonenyári gumi235/55új gumi
39 999 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.21. 08:18
Eladó 4 db új Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R18 100V nyárigumi. 39999 Ft/db Posta futár szerelés megoldható.
205/5516" használt 1db Bridgestone T005 91W nyári gumi
16"Bridgestonenyári gumi205/55használt gumi
5 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.21. 07:33
235/40 R18 Bridgestone Dueler H/P Sport 97V l 5,5mm l 2db l DOT4315
18"Bridgestonenyári gumi235/50használt gumi
13 000 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.10.20. 20:49
205/55R16 Bridgestone Turanza T005 újszerű nyári gumi
16"Bridgestonenyári gumi205/55újszerű gumi
25 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.20. 19:32
2 db újszerű 2022-es 7 mm-es nyári gumi 205/55R16 91V Bridgestone Turanza T005
ÚJ 225/50 18 Bridgestone nyári gumi r18 " DOT25
18"Bridgestonenyári gumi225/50új gumi
120 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.10.20. 18:28
Eladó egy garnitúra Bridgestone nyári gumi. Teljesen új, sosem használt gumik!
2db 255/4019" használt Bridgestone nyári gumi eladó
19"Bridgestonenyári gumi255/40használt gumi
35 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.20. 12:40
235/5519" újszerű Bridgestone nyári gumi gumi
19"Bridgestonenyári gumi235/55újszerű gumi
30 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.19. 21:08
HIBÁTLA, ÚJSZERŰ ÁLLAPOTÚ NYÁRI GUMI. TEL,06 20 317 0843
2 db 215/50/18 Bridgestone Turanza T001 DOT 2023 nyárigumik
18"Bridgestonenyári gumi215/50használt gumi
10 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.19. 07:30
4db 165/65R15-ös használt Bridgestone B250 nyárigumi 6mm mintával (Zxx)
15"Bridgestonenyári gumi165/65használt gumi
25 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.10.19. 07:16
4db 165/65R15-ös használt Bridgestone B250 nyárigumi: 81T dot5007 6mm mintával.
195/5516" új Bridgestone nyári gumi gumi
16"Bridgestonenyári gumi195/55új gumi
59 000 Ft/ garnitúra
Listázva: 2026.10.18. 17:43
Eladó a nyári Bridgestone garnitúrám, melyet soha nem használtam, mert nem méret kompatibilis az autómra. 2025.25.heti gyártású, mérete 195/55R16, ára fix 59.000Ft.
225/55R17 Bridgestone Turanza 2db nagyon jó állapotban eladó!
17"Bridgestonenyári gumi225/55újszerű gumi
18 900 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.18. 09:03
225/55R17 Bridgestone Turanza 2db nagyon jó állapotban eladó! Hibátlan állapotban vannak, nem kagylósak, nem zajosak és nincsenek félrekopva sem!
195/5516" új Bridgestone EP150 nyári gumi
16"Bridgestonenyári gumi195/55új gumi
30 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.17. 19:03
225/55R17 Bridgestone 2db nagyon jó állapotban eladó!
17"Bridgestonenyári gumi225/55használt gumi
18 900 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.16. 20:32
225/55R17 Bridgestone 2db nagyon jó állapotban eladó! Hibátlan állapotban vannak, nem kagylósak, nem zajosak és nincsenek félrekopva sem!
205/6016" használt 1db Bridgestone ER300 RFT 92W nyári gumi
16"Bridgestonenyári gumi205/60használt gumi
7 500 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.16. 19:00
215/6515" újszerű Bridgestone nyári gumi gumi
15"Bridgestonenyári gumi215/65újszerű gumi
15 000 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.10.16. 15:19
215/65R15 C Bridgestone Duravis 4db jó állapotú gumi lepróbálva eladó.
205/6016" használt 2db Bridgestone ER300 92V nyári gumi
16"Bridgestonenyári gumi205/60használt gumi
5 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.16. 07:57
205/6016" használt 1db Bridgestone ER300 92W nyári gumi
16"Bridgestonenyári gumi205/60használt gumi
5 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.16. 07:57
205/6016" használt 1db Bridgestone ER300 RFT 92W nyári gumi
16"Bridgestonenyári gumi205/60használt gumi
5 000 Ft/ darab
Listázva: 2026.10.16. 07:57
255/45 R20 Bridgestone Dueler H/P Sport 101W | 6mm | DOT: 2717 | 4db
20"Bridgestonenyári gumi255/45használt gumi
25 000 Ft +ÁFA/ darab
Listázva: 2026.10.15. 23:44
🛞Tekintse meg további kínálatunkat, használt és új gumiabroncsok több ezer darabos készletről, minden járműtípushoz, acéltárcsák, alufelnik, mankókerekek, TPMS, BLE szenzorok, felnijavítás, autószerviz. 255/45 R20 Bridgestone Dueler H/P Sport 101W | 6mm profilmélység A Bridgestone Dueler H/P Sport egy prémium kategóriás nyári SUV gumiabroncs, mely kiváló tapadást és irányíthatóságot biztosít nagy teljesítményű járművek számára. ... Ez a használt gumiabroncs 6 mm-es profilmélységgel rendelkezik, így még hosszú időn át megbízható társ lehet a nyári utakon. Gumi méret: 255/45 R20 Sebességindex: W (max. 270 km/h) Terhelési index: 101 (max. 825 kg) Profilmélység: 6 mm Gumi típusa: Nyári Márka: Bridgestone Modell: Dueler H/P Sport Defekttűrő: Nem Erősített kivitel (XL): Igen EU címke adatok (új állapotra vonatkozóan): Gördülési ellenállás: C Nedves tapadás: B Zajszint: 71 dB Gyártó: Bridgestone Corporation A Bridgestone japán multinacionális vállalat, a világ egyik legnagyobb gumiabroncsgyártója. 1931-ben alapították, központja Tokióban található. A Bridgestone termékeit világszerte gyártják, többek közt Japánban, az Egyesült Államokban és Európában is.