2017.03.20. 20:27

Új üzemanyag szivattyú Rover, Mercedes, Opel, Bmw, Volkswagen, Audi, Skoda típusú autókhoz [#7710515] Lista

Ár

Ár: Ár a leírásban

Leírás

Üzemanyag szivattyúk minden típushoz, ha nem találja a leírásban az Önnek megfelelőt. Kérjen ajánlatot a hirdetés alján feltüntetett emailcímen vagy telefonszámon!
Az üzemanyszivattyúk gyári illetve utángyártottak 6 hónap illetve 1 év garanciával.
A leírásban szereplő gyári számokhoz van hozzárendelve a megfelelő autótípus és az ára.

Márka : GYÁRI /SIEMENS VDO/
Cikkszám :1K0919050J
Megnevezés : üzemanyag ellátó egység /ELEKTROMOS AC KOMPLETT/

EAN 84 35013 82656 9
OE-SZÁMOK
Marke Nummer
AUDI 1K0.919.050D
1K0.919.050G
1K0.919.050J
1K0.919.050Q
SEAT 1K0.919.050D
1K0.919.050G
1K0.919.050J
1K0.919.050Q
SKODA 1K0.919.050Q
VW 1K0.919.050D
1K0.919.050G
1K0.919.050J
1K0.919.050Q

Bezeichnung Baujahr KW PS Ccm Bauart
AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI 05.03 77 105 1896
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 03.06 125 170 1968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 05.03 100 136 1968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 06.05 103 140 1968
AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V 05.03 103 140 1968
AUDI A3 1.9 TDI 04.08 77 105 1896
AUDI A3 2.0 TDI 04.08 103 140 1968
AUDI A3 (8PA) 1.9 TDI 09.04 77 105 1896
AUDI A3 (8PA) 2.0 TDI 03.06 125 170 1968
AUDI A3 (8PA) 2.0 TDI 06.05 103 140 1968
AUDI A3 (8PA) 2.0 TDI quattro 01.06 103 140 1968
AUDI A3 (8PA) 2.0 TDI 16V 09.04 103 140 1968
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 04.04 77 105 1896
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 11.05 103 140 1968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 03.04 100 136 1968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 03.06 125 170 1968
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 03.04 103 140 1968
SEAT ALTEA XL (5P5) 1.9 TDI 10.06 77 105 1896
SEAT ALTEA XL (5P5) 2.0 TDI 10.06 103 140 1968
SEAT ALTEA XL (5P5) 2.0 TDI 16V 10.06 103 140 1968
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 09.05 77 105 1896
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 02.06 125 170 1968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 10.05 103 140 1968
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V 09.05 103 140 1968
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI 10.04 77 105 1896
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 01.06 125 170 1968
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 01.06 103 140 1968
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V 10.04 103 140 1968
SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.9 TDI 06.04 77 105 1896
SKODA OCTAVIA (1Z3) 2.0 TDI 11.05 103 140 1968
SKODA OCTAVIA (1Z3) 2.0 TDI 16V 02.04 103 140 1968
SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 1.9 TDI 09.04 77 105 1896
SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 2.0 TDI 11.05 103 140 1968
SKODA OCTAVIA Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 02.04 103 140 1968
VW EOS 2.0 TDI 06.06 103 140 1968
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 05.04 66 90 1896
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 10.03 77 105 1896
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion 08.04 77 105 1896
VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI 01.04 55 75 1968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 11.05 125 170 1968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 12.04 103 140 1968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 10.03 100 136 1968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion 08.04 103 140 1968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 10.03 103 140 1968
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion 08.04 103 140 1968
VW GOLF V PLUS (5M1) 1.9 TDI 05.05 66 90 1896
VW GOLF V PLUS (5M1) 1.9 TDI 01.05 77 105 1896
VW GOLF V PLUS (5M1) 2.0 TDI 12.05 103 140 1968
VW GOLF V PLUS (5M1) 2.0 TDI 11.05 96 131 1968
VW GOLF V PLUS (5M1) 2.0 TDI 05.05 100 136 1968
VW GOLF V PLUS (5M1) 2.0 TDI 16V 01.05 103 140 1968
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 06.07 77 105 1896
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 06.07 103 140 1968
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V 06.07 103 140 1968
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI 08.05 77 105 1896
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 10.05 103 140 1968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 09.05 100 136 1968
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V 08.05 103 140 1968

Ára: 25500Ft

Márka : GYÁRI /SIEMENS VDO/
Cikkszám: 6Q0919050D
Meg nevezés : üzemanyag ellátó egység/ELEKTROMOS AC KOMPLETT/

OE-számok
Márka Szám
SKODA 6Q0 919 050 A
VAG 6Q0919050A
6Q0919050D
6Q0919050C

felhasználva a következő járművekben
Megnevezés Gyártási év kW LE Ccm Építési mód
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 TDI 04.03 55 75 1422
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 TDI 10.05 59 80 1422
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 TDI 10.05 51 70 1422
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 SDI 12.99 47 64 1896
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 TDI 01.00 74 100 1896
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 TDI RS 06.03 96 130 1896
VW POLO (9N_) 1.4 TDI 10.01 - 06.05 55 75 1422
VW POLO (9N_) 1.4 TDI 04.05 59 80 1422
VW POLO (9N_) 1.4 TDI 04.05 51 70 1422
VW POLO (9N_) 1.9 SDI 10.01 47 64 1896
VW POLO (9N_) 1.9 TDI 11.03 96 130 1896
VW POLO (9N_) 1.9 TDI 10.01 74 101 1896
Ára: 29000Ft

Márka : GYÁRI / VDO /
Cikkszám :6Q0919051F
Meg nevezés : üzemanyag ellátó egység /ELEKTROMOS AC KOMPLETT/
EAN 40 28977 54861 1
Csomagolási egység 1

OE-számok
Márka Szám
VAG 6Q0 919 051 C
6Q0 919 051 D
6Q0 919 051 F
6Q0 919 051 G
6Q0 919 051J

felhasználva a következő járművekben
Megnevezés Gyártási év kW LE Ccm Építési mód
SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 10.02 47 64 1198
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 09.02 55 75 1390
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 10.02 74 100 1390
SEAT CORDOBA (6L2) 2.0 09.02 85 115 1984
SEAT IBIZA IV (6L1) 1.2 02.02 47 64 1198
SEAT IBIZA IV (6L1) 1.4 16V 02.02 55 75 1390
SEAT IBIZA IV (6L1) 1.4 16V 02.02 74 100 1390
SEAT IBIZA IV (6L1) 1.8 T FR 12.03 110 150 1781
SEAT IBIZA IV (6L1) 2.0 04.02 85 116 1984
SKODA FABIA (6Y2) 1.2 01.03 47 64 1198
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 16V 12.99 74 100 1390
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 16V 12.99 55 75 1390
SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.2 01.03 47 64 1198
SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.2 07.01 40 54 1198
SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.4 16V 04.00 74 100 1390
SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.4 16V 05.00 55 75 1390
SKODA FABIA (6Y3) 1.2 01.03 47 64 1198
SKODA FABIA (6Y3) 1.2 07.01 40 54 1198
SKODA FABIA (6Y3) 1.4 16V 12.99 74 100 1390
SKODA FABIA (6Y3) 1.4 16V 10.99 55 75 1390
SKODA FABIA Praktik 1.2 05.03 40 54 1198
SKODA FABIA Praktik 1.2 01.03 47 64 1198
VW POLO (6N2) 1.4 16V 10.99 - 09.01 74 101 1390
VW POLO (6N2) 1.4 16V 10.99 - 09.01 55 75 1390
VW POLO (9N_) 1.2 01.02 - 05.07 40 54 1198
VW POLO (9N_) 1.2 10.01 - 07.07 47 64 1198
VW POLO (9N_) 1.4 16V 05.06 59 80 1390
VW POLO (9N_) 1.4 16V 10.01 - 05.08 74 101 1390
VW POLO (9N_) 1.4 16V 10.01 - 05.08 55 75 1390
VW POLO (9N_) 1.4 FSI 02.02 - 07.06 63 86 1390
VW POLO (9N_) 1.8 GTI 09.05 110 150 1781
VW POLO CLASSIC (6KV2) 75 1.4 16V 10.99 - 09.01 55 75 1390
VW POLO Variant (6KV5) 1.4 16V 10.99 - 09.01 55 75 1390
Ára: 30590Ft

Márka :MITRON
Cikkszám :MP3622TR-1
Megnevezés: ELEKTOMOS AC./üzemanyag szivattyú/.

OE-számok
Márka Szám
OPEL 815008

felhasználva a következő járművekben
Megnevezés Gyártási év kW LE Ccm Építési mód
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 i 09.87 - 08.88 55 75 1598
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 i Kat09.86 - 08.88 55 75 1598
OPEL ASCONA C (84_, 89_) 1.6 i 09.87 - 08.88 55 75 1598
OPEL ASCONA C (84_, 89_) 1.6 i Kat09.86 - 08.88 55 75 1598
OPEL CORSA A (93_, 94_, 98_,99_) 1.3 i09.86 - 09.90 44 60 1297
OPEL CORSA A (93_, 94_, 98_,99_) 1.4 i01.90 - 03.93 44 60 1389
OPEL CORSA A (93_, 94_, 98_,99_) 1.6 GSI08.88 - 09.92 55 75 1598
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.4 i 10.89 - 03.93 44 60 1389
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) 2.0 i 03.92 - 10.98 85 115 1998 nyitott terepjáró
OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.3 i Kat 09.85 - 08.91 44 60 1297
OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.4 i 01.90 - 08.91 44 60 1389
OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.6 i 09.86 - 08.91 55 75 1598
OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.6 i Kat 09.86 - 08.91 55 75 1598
OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.8 i 09.90 - 08.91 66 90 1796
OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) 1.4 i 08.91 - 07.94 44 60 1389
OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) 1.6 i 08.91 - 07.94 55 75 1598
OPEL KADETT E (37_, 47_) 1.4 i 01.90 - 08.91 44 60 1389
OPEL KADETT E (37_, 47_) 1.6 i 08.89 - 09.93 55 75 1598
OPEL KADETT E (33_, 34_, 43_,44_) 1.3 i Kat09.85 - 08.91 44 60 1297
OPEL KADETT E (33_, 34_, 43_,44_) 1.4 i01.90 - 08.91 44 60 1389
OPEL KADETT E (33_, 34_, 43_,44_) 1.6 i09.86 - 08.91 55 75 1598
OPEL KADETT E (33_, 34_, 43_,44_) 1.6 i Kat09.86 - 08.91 55 75 1598
OPEL KADETT E (33_, 34_, 43_,44_) 1.8 i06.85 - 08.91 66 90 1796
OPEL KADETT E (43B_) 1.4 i 01.90 - 08.91 44 60 1389
OPEL KADETT E (43B_) 1.6 i 10.86 - 02.93 55 75 1598
OPEL KADETT E (43B_) 1.6 i Kat 10.87 - 02.93 55 75 1598
OPEL KADETT E (35_, 36_, 45_, 46_)1.3 i Kat09.85 - 08.91 44 60 1297
OPEL KADETT E (35_, 36_, 45_, 46_)1.4 i01.90 - 08.91 44 60 1389
OPEL KADETT E (35_, 36_, 45_, 46_)1.6 i09.86 - 08.91 55 75 1598
OPEL KADETT E (35_, 36_, 45_, 46_)1.6 i Kat09.86 - 08.91 55 75 1598
OPEL KADETT E (35_, 36_, 45_, 46_)1.8 i06.85 - 08.91 66 90 1796
Ára: 10710Ft

Márka :PIERBURG
Cikkszám: 7.28126.51.0
Megnevezés :üzemanyag szivattyú
Csomagolási egység 1
Helyettesíti 7.28126.00.0
Helyettesíti 7.28126.01.0
Tulajdonságok
Átmérő [mm] 43
Hossz [mm] 206
Nyomás [bar] 4
Nyomás [psi] 58
Feszültség [V] 12
OE-számok
Márka Szám
MERCEDESDES-BENZ A 001 470 12 94
A 001 470 66 94
001 470 12 94
001 470 66 94

felhasználva a következő járművekben
Megnevezés Gyártási év kW LE Ccm Építési mód
MERCEDES S-CLASS (W220) S 280 (220.063, 220.163) 10.98 - 08.05 150 204 2799
MERCEDES S-CLASS (W220) S 320 (220.065, 220.165) 10.98 - 08.05 165 224 3199
MERCEDES S-CLASS (W220) S 350 (220.067, 220.167) 09.02 - 08.05 180 245 3724
MERCEDES S-CLASS (W220) S 350 4-matic(220.087, 220.187) 06.03 - 08.05 180 245 3724
MERCEDES S-CLASS (W220) S 430 4-matic(220.083, 220.183) 09.02 - 08.05 205 279 4266
MERCEDES S-CLASS (W220) S 500 (220.075, 220.175, 220.875) 10.98 - 08.05 225 306 4966
MERCEDES S-CLASS (W220) S 500 4-matic(220.084, 220.184) 09.02 - 08.05 225 306 4966
MERCEDES S-CLASS (C215) CL 500(215.375) 03.99 - 03.06 225 306 4966
MERCEDES S-CLASS (C215) CL 55 AMG(215.373) 10.99 - 03.06 265 360 5439
MERCEDES SL (R230) 500 03.06 285 388 5461
MERCEDES SL (R230) 500 (230.475) 10.01 225 306 4966


felhasználva a következő motorokban
Motorkód / kereskedelmi megnevezés Ccm kW LE Henger
MERCEDES - M 112.922 2799 150 204 6
MERCEDES - M 112.944 3199 165 224 6
MERCEDES - M 112.972 3724 180 245 6
MERCEDES - M 112.975 3724 180 245 6
MERCEDES - M 113.948 4266 205 279 8
MERCEDES - M 113.960 4966 225 306 8
MERCEDES - M 113.963 4966 225 306 8
MERCEDES - M 113.966 4966 225 306 8
MERCEDES - M 113.986 5439 265 360 8
MERCEDES - M 273.965 5461 285 388 8

Ára: 31430Ft

Márka: Gyári
Cikkszám: 6767383
Megnevezés: üzemanyagszivattyú
EAN 40 28977 57147 3
Csomagolási egység 1

Helyettesíti 7.00047.00.0
Helyettesíti 7.00048.00.0
Helyettesíti 7.00049.00.0
Helyettesíti 7.00050.00.0
Helyettesíti 7.00051.00.0
Helyettesíti 7.00052.00.0
Helyettesíti 7.00100.00.0
Helyettesíti 7.00101.00.0
Helyettesíti 7.22782.00.0
Helyettesíti 7.22782.01.0
Helyettesíti 7.22782.50.0
Helyettesíti 7.28117.00.0
Helyettesíti 7.28217.00.0
Helyettesíti 7.28217.01.0
Helyettesíti 7.28217.50.0
Helyettesíti 7.28217.51.0
Helyettesíti 7.28218.00.0
Helyettesíti 7.28218.50.0
Helyettesíti 7.28289.00.0
Helyettesíti 7.50002.00.0
Helyettesíti 7.50002.50.0
Helyettesíti 7.50037.50.0
Helyettesíti 7.50037.51.0


OE-számok
Márka Szám
BMW 1 184 633
16 11 4 028 194
16 11 7 165 590
16 12 1 184 633
16 12 4 024 376
16 12 4 024 377
16 12 6 750 016
16 12 6 750 603
16 12 6 756 000
16 12 6 756 157
16 12 6 757 305
16 12 6 757 530
16 12 6 757 531
16 12 6 757 607
16 12 6 757 702
16 12 6 758 498
16 12 6 758 525
16 14 4 024 378
16 14 6 751 867
16 14 6 755 456
16 14 6 767 383
4 024 375
4 024 376
4 024 377
4 024 378
4 028 194
6 750 016
6 750 603
6 751 867
6 755 456
6 756 000
6 756 157
6 757 305
6 757 530
6 757 531
6 757 607
6 757 702
6 758 498
6 758 525
6 760 934
6 767 383
BMW 7 165 590
LAND ROVER WFX000180
WQB10048L
WQB100480
WQB100482
OPEL 09266245
58 15 000
93174897

ROVER WOB 100481
WQB 100481
6 750 016


felhasználva a következő járművekben
Megnevezés Gyártási év kW LE Ccm Építési mód
BMW 3 (E46) 318 d 09.01 - 03.03 85 116 1951
BMW 3 (E46) 318 d 03.03 - 02.05 85 116 1995
BMW 3 (E46) 320 d 04.98 - 09.01 100 136 1951
BMW 3 (E46) 320 d 09.01 - 02.05 110 150 1995
BMW 3 (E46) 330 d 10.99 - 02.05 135 184 2926
BMW 3 (E46) 330 xd 06.00 - 02.05 135 184 2926
BMW 3 (E90) 318d 09.05 90 122 1995
BMW 3 Compact (E46) 318 td 03.03 - 02.05 85 115 1995
BMW 3 Compact (E46) 320 td 09.01 - 02.05 110 150 1995
BMW 3 (E46) 320 Cd 02.05 110 150 1995
BMW 3 (E46) 320 Cd 11.03 110 150 1995
BMW 3 Touring (E46) 318 d 03.03 - 02.05 85 116 1995
BMW 3 Touring (E46) 318 d 03.02 - 02.05 85 115 1951
BMW 3 Touring (E46) 320 d 09.01 - 02.05 110 150 1995
BMW 3 Touring (E46) 320 d 03.00 - 09.01 100 136 1951
BMW 3 Touring (E46) 330 d 10.99 - 02.05 135 184 2926
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 06.00 - 02.05 135 184 2926
BMW 5 (E39) 520 d 02.00 - 06.03 100 136 1951
BMW 5 (E39) 525 d 02.00 - 06.03 120 163 2497
BMW 5 (E39) 530 d 09.00 - 06.03 142 193 2926
BMW 5 (E39) 530 d 08.98 - 09.00 135 184 2926
BMW 5 Touring (E39) 520 d 02.00 - 09.03 100 136 1951
BMW 5 Touring (E39) 525 d 02.00 - 05.04 120 163 2497
BMW 5 Touring (E39) 530 d 09.00 - 05.04 142 193 2926
BMW 5 Touring (E39) 530 d 08.98 - 09.00 135 184 2926
BMW 7 (E38) 730 d 04.00 - 11.01 142 193 2926
BMW 7 (E38) 730 d 08.98 - 04.00 135 184 2926
BMW X5 (E53) 3.0 d 12.03 160 218 2993 zárt terepjáró
BMW X5 (E53) 3.0 d 05.01 135 184 2925 zárt terepjáró
LANDROVER FREELANDER (LN) 2.0 Td4 11.01 80 109 1951 zárt terepjáró
LANDROVER FREELANDER (LN) 2.0 Td4 11.00 82 112 1951 zárt terepjáró
LANDROVER FREELANDER 2 (FA_) 2.2 TD410.06 118 160 2179 zárt terepjáró
LANDROVER RANGE ROVER III (LM) 3.0 TD 603.02 130 177 2926 zárt terepjáró
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 2.5 DTI 09.01 - 07.03 110 150 2497
OPEL OMEGA B (21_, 22_, 23_) 2.5 DTI09.01 - 07.03 110 150 2497
ROVER 75 (RJ) 2.0 CDT 02.99 85 115 1950
ROVER 75 Tourer (RJ) 2.0 CDT 08.01 85 115 1950

Ára: 26770Ft

Elérhetőség

Telefon: 06304169420

További alkatrészek ugyanitt, érdeklődjön telefonon vagy e-mail.ben.
TEL: 06/30 4169420, alkatresz.olcso@citromail.hu. VÁSÁRLÁS POSTAI UTÁNVÉTELLEL IS. ALKATRÉSZÁTVÉTEL UTÁNVÉTEL ESETÉN A RENDELÉSTŐL SZÁMÍTOTT 3. MUNKANAP AZ ORSZÁG EGÉSZ TERÜLETÉN.

A leírásban csak az autók egy kis része van felsorolva a hirdetési szöveg maximális mérete miatt.
Kérjen emailben vagy telefonon ajánlatot, ha nem találja az Önnek megfelelőt a leírásban. Kérjen segítséget, hogy Önnek is kiválasszuk a megfelelőt!





Hozzászólások


Személyesen átvehető

A hirdető nem szeretné megjelentetni a személyes átvétel helyét. További részletekért egyeztess a hirdetővel!

Postán küldhető

Információ a postázással kapcsolatban: Utánvétellel